درباره موادون

با توجه به نیاز جامعه امروزی، محدودیت های ناشی از شهرنشینی و دسترسی محدود به متخصصین حرکات اصلاحی، موادون در سال ۱۴۰۰ با مجموعه ای از متخصصین حرکات اصلاحی و تناسب اندام با هدف ارائه خدمات آنلاین در زمینه های: اصلاح وضعیت بدنی، تناسب اندام، پیشگیری از آسیب و درد و … تاسیس شد.

موادون در زبان اسپرانتو که معروف‌ترین زبان فراساخته میانجی جهانی است، و در میان زبان‌های ابداعی موجود، بیشترین سخن‌گویان را در جهان دارا است به معنی “حرکت” است. حرکت مبنای کار ما در مجموعه موادون است و شعار ما “هدفمند حرکت کن!” است.

موسس موادون مجتبی بابایی مبارکه، دانش آموخته آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی از دانشگاه خوارزمی تهران است.

از ابتدا، همکاری های علمی ما با دانشگاه های داخلی و خارجی برقرار بوده است و سعی ما بر این است تا به روز ترین رویکرد های نوین ورزشی را در سطح فنی و علمی درخدمات آنلاین موادون برای شما ارائه کنیم.

معرفی اعضای تیم موادون

امروزه اﻧﺤﺮاف از وﺿﻌﻴﺖ ﻣﻄﻠﻮب ﻗﺎﻣﺘﻲ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ از ﻟﺤﺎظ ﻇﺎﻫﺮی ﻧﺎﺧﻮﺷﺎﻳﻨﺪ اﺳﺖ، ﺑﻠﻜﻪ ﺑﺮ ﻛﺎراﻳﻲ اسکلتی ﻋﻀﻼنی ما ﻧﻴﺰ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﻣﻨﻔﻲ داشته و زمینه اﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﻧﺎﻫﻨﺠﺎری ﻫﺎی اﺳﻜﻠﺘﻲ ﻋﻀﻼﻧﻲ و اﺧﺘﻼﻻت ﻋﺼﺒﻲ را فراهم می کند.

Extreme Sports Biking
Snowboarding

سبک زندگی مدرن امروزی، موجب غالب شدن کم تحرکی در عادات روزمره ما شده است. در واقع با قرار گرفتن طولانی مدت در وضعیت نامناسب، ممکن است ﺑرخی ﻋﻀﻼت بدن ما دﭼﺎر ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ یا سفتی و ﺑرخی عضلات دﭼﺎر ﻛﺸﻴﺪﮔﻲ و ضعف ﺷوند و این تغییرات نامطلوب موجب عدم تعادل عضلانی و برهم خوردن الگوهای حرکتی و در نهایت درد و آسیب خواهد شد.

از ﺟﻤﻠﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮات ﻧﺎﻣﻄﻠﻮب وضعیت بدنی ﻣﻲﺗﻮان ﺑﻪ ﻧﺎﻫﻨﺠﺎری ﻫﺎﻳﻲ در اندام تحتانی (همچون کف پای صاف/گود، زانوی ضربدری/پرانتزی/عقب رفته/خمیده، پشت گود/صاف، لگن نامتقارن و …) و اندام فوقانی (همچون سر به جلو، کج گردنی، شانه نامتقارن/گرد شده و …)، و ستون فقرات (همچون کایفوز، لوردوز، اسکولیوز و …) اشاره کرد.

ناهنجاری کف پا
ناهنجاری زانو
ناهنجاری ستون فقرات

علاوه بر این، عدم تعادل عضلانی موجب برهم خوردن الگوهای طبیعی حرکتی بدن ما نیز خواهد شد. از ﺟﻤﻠﻪ ﺗﻐﻴﻴﺮات ﻧﺎﻣﻄﻠﻮب الگوهای حرکتی ﻣﻲﺗﻮان ﺑﻪ برهم خوردن الگوهای طبیعی همچون راه رفتن و دویدن، الگوهای جبرانی، عدم توانایی و درد حین انجام حرکاتی همچون چمباتمه (اسکات عمیق) و … اشاره کرد.

الگو حرکتی دویدن

در نهایت، این تغییرات نامطلوب وضعیت بدنی همراه با بر هم خوردن الگوهای طبیعی حرکتی، بدن ما را مستعد بروز آسیب در نواحی گردن، شانه، کمر، لگن، زانو و پاها همچون کمردرد، زانو درد، درد شانه، درد سیاتیک پیچ خوردگی مچ پا و … خواهد کرد.

هدف ما در موادون

هدف ما کمک به بهبود کیفیت زندگی مراجعین موادون از طریق ارائه تمرینات اصلاحی آنلاین هدفمند، پس از ارزیابی های تخصصی وضعیت بدنی است. سال ها تجربه در زمینه ارزیابی وضعیت بدنی و تجویز پروتکل تمرینات اصلاحی، همکاری با مؤسسات علمی و پزشکان و استفاده از دانش متخصصان ما، منجر به تاسیس موادون شده است.

هم اکنون با خدمات آنلاین موادون، امکان دسترسی مراجعین متعددی در سنین مختلف به تمرینات بی خطر، هدفمند و اختصاصی فراهم شده است. تمامی تمرینات اصلاحی در مجموعه موادون فیلمبرداری و تدوین شده اند که در نوع خود بی نظیر است.

همچنین ما در تلاش هستیم مجموعه جامعی از آموزش های تصویری تمرینات اصلاحی اختصاصی موادون را برای استفاده های بین رشته ای توسط گروه های حرفه ای مختلف از جمله متخصصان پزشکی ورزشی، متخصصان ارتوپدی، پزشکان فیزیوتراپیست، امدادگران ورزشی و غیره توسعه دهیم.

نظرات مراجعه کنندگان

فقط بعد از دو جلسه ای که تا الان به برنامه شما عمل کردم،شاهد تغییرات و بهبودی خوبی در سلامت خود هستم. شما بسیار دقیق و علمی فعالیت میکنید و من خوشحالم از اینکه با مجموعه  و تیم شما آشنا شدم. امیدوارم در ادامه با کمک شما کاملا به بهبود برسم.

پزشک جراح

فقط بعد از دو جلسه ای که تا الان به برنامه شما عمل کردم،شاهد تغییرات و بهبودی خوبی در سلامت خود هستم. شما بسیار دقیق و علمی فعالیت میکنید و من خوشحالم از اینکه با مجموعه  و تیم شما آشنا شدم. امیدوارم در ادامه با کمک شما کاملا به بهبود برسم.

پزشک جراح

من کمردرد داشتم و با ماساژ کامل تیم موادون، کامل خوب شدم. عالی بود، عالی

عالی … با آقای دکتر بابایی کار کردن فوق العاده بود. شما بسیار خلاق هستید در ارائه تمرین

بله، فوق العاده بود، کلی یاد گرفتم و اسکولیوزم خیلی بهتر شد.

بله، در طراحی تمرینات بسیار خلاق هستید. آقای بابایی کاملاعملیم و هدفمند کار می کنند.

زانوم هم آسیب دیده بود که به لطف و کمک شما درمان شد.

سلام، من در کلاس های حرکات اصلاحی آقای بابابی شرکت کردم، واقعا در تشخیص و درمان توانمند هستند. سپاسگزارم

درخواست مشاوره

شما می توانید فرم روبرو را پر کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

پس از ثبت درخواست در اولین وقت اداری با شما تماس گرفته می شود تا به صورت رایگان از مشاوره تیم تخصصی ما بهره مند گردید.

مجتبی بابایی مبارکه
مجتبی بابایی
درخواست مشاوره